W dzisiejszych czasach duże firmy, które dobrze prosperują, mają większe możliwości promocyjne i mogą lepiej nagradzać pracowników. Organizacja zebrania czy konferencji nie musi się pracownikom od razu źle kojarzyć. Wystarczy zadbać o ciekawą lokalizację. W porze zimowej niektóre firmy decydują się na konferencje w górach. To świetny pomysł, ponieważ można to połączyć z weekendem i zrobić wyjazd integracyjny. Po części oficjalnej można udać się na narty albo odpocząć w hotelowym spa. Każdy znajdzie jakąś alternatywę dla siebie. Konferencje w górach dają zatem zupełnie inne postrzeganie na obowiązki służbowe, które nie zawsze muszą się źle kojarzyć. Tego typu rozwiązania działają motywacyjnie na pracowników, którzy czują się docenieni odpowiednio.

Nasz kochany Bałtyk - piękny o każdej porze!
Chociaż w ostatnich latach ogromną popularnością cieszyły się wśród wczasowiczów kurorty zagraniczne, można śmiało powiedzieć, że nie ma to jak wczasy nad morzem. Nasz kochany Bałtyk jest równie piękny, mamy mnóstwo wspaniałych miejsc gdzie można podziwiać piękno przyrody, wspaniałe zachody sło...

